środa, 19 grudnia 2018

#187

Wymianka

Uwielbiam wymianki :) to już chyba wszyscy wiedzą , co roku biorę udział w jakiejś i nie inaczej było w tym. 
Szczęśliwym trafem, moją parą okazała się Majalena TU można podziwiać prace Madzi. Szybko dogadałyśmy się że jesteśmy z Krakowa,że Magda przyjeżdża na święta i najlepszą opcją byłaby osobista wymiana prezentami :):) 
Spotkałyśmy się, było super extra, nie mogłyśmy się nagadać choć widziałyśmy się pierwszy raz, jednak wspólna pasja zbliża ludzi. 
 Ula dziękuję Ci za zorganizowanie wymianki, dzięki temu zyskałam nową znajomą w osobie Madzi. 
A teraz do sedna, ja przygotowałam karteczkę , trochę przydasi - brokatowe gwiazdeczki, tekturki do kartek, zawieszki na choinkę i słodycze


a od Majaleny dostałam piękne świąteczne papiery, zawieszki do ozdabiania, słodycze na choinkę i przepiękną karteczkę z choinkami  .

Dziękuję!!!!


3 komentarze:

 1. Kochana ja również dziękuje za cudowną wymiankę i to że się tak udało nam zgadać. Bardzo się cieszężę Cie poznałam i mam nadzieję że takich spotkań będzie więcej w przyszłości.. bo faktycznie nagadać się nie mogłyśmy mimo pierwszego spotkania. Rękodzieło zbliża to jednak fakt.
  Jeszcze raz dziękuje za spotkanie i prezenty.
  Wesołych Świąt Aniu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również po raz kolejny dziękuję miło było Cię poznać w realnym świecie . Pozdrawiam

   Usuń
 2. Wspaniale Aniu :) hehehe... i wcale tego nie ukartowałam, los tak chciał. W sumie nawet nie skojarzyłam, że obie jesteście z Krakowa :) Madzia mi to uświadomiła :) CIeszę się z Waszego sporkania w realu :) cudnie :)

  OdpowiedzUsuń